Little Texas – Greatest Hits [1995]

Opublikowano: 02.09.2020 r.

Kompilacja podsumowująca pierwszy okres działalności zespołu, udokumentowany trzema albumami.
Little Texas – Greatest Hits
Rok wydania: 1995
Warner Bros. 9 46017-22 out of 5 stars (2 / 5)

Little Texas – Greatest Hits [1995]

Tracklist:

1 God Blessed Texas
2 Some Guys Have All The Love
3 You And Forever And Me
4 Amy’s Back In Austin
5 What Might Have Been
6 First Time For Everything
7 Kick A Little
8 My Love
9 Life Goes On
10 Peaceful Easy Feeling
11 I’d Rather Miss You
12 Country Crazy

Kompilacja piosenek z trzech dotychczasowych albumów grupy: „First Time For Everything” (1992), „Big Time” (1993) i „Kick A Little” (1994). Oraz trzy dodatkowe utwory. W tym cover The Eagles „Peaceful Easy Feeling” z tributu poświęconemu temu zespołowi („Common Thread: The Songs of The Eagles”, 1993).
Nie śledzę listy przebojów country, ale wydaje się, że tytuł jest na wyrost. Lepszy byłby chyba „The Best…”. Ale niech tam. Niezależnie od tytułu, płyta taka z definicji powinna być najatrakcyjniejszą pozycją w dyskografii.
A, paradoksalnie, regularnych albumów słucha się lepiej niż tej pozycji.
Wytwórnia, zapewne skutecznie, zdyskontowała sukces poprzednich wydawnictw i dodając trzy dodatkowe piosenki wyciągnęła trochę grosza z kieszeni fanów. Bo chyba tylko dla fanów płyta ta ma jakąś szczególną wartość.
ja tam bez niech się obejść mogę, podobnie jak bez wspomniaych trzech regularnych albumów, co niniejszym komunikuję w postaci oferty sprzedaży dokonań Little Texas na czterech srerbnych krążkach.

Autor: Barbara Neumann

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Zalew „kultury”Feudalizm miał Michała Anioła i Mozarta, socjalizm zaś ma Bednarka i Sasnala...
Z panem Telemannem powrót do domu.Mocno zubożona materialnie, z nadzieją jednak na rekompensatę w postaci ubogacenia duchowego, wróciliśmy z panem Telemannem do domu.
Bank dla fana kaset magnetofonowychChoć kaseta magnetofonowa to relikt przeszłości, nieliczne grono jej miłośników może liczyć na względy banku M&T Bank.